Kaip nuvažiuoti į oro uostą?

Ar spėsiu nuvažiuoti per tris valandas, kada daug maž galėčiau ten būti, kiek kilometrų tiksliai yra iki tam tikros vietos. Tokie ir panašūs klausimai kamuoja visus vairuotojus kurie neturi automobilyje įsirengę GPS navigacijos. Nepagailėkite šimto eurų paprasti arba dviejų šimtų eurų tikrai jau prabangios klasės navigacijai kuri sutaupys jums daug nervinių ląstelių. Pykstatės su žmona ar partnere, nerimauja vaikai nežinodami ar spės ten kai juos vežate į renginius skirtus vaikams.

Oro uoste

Be galo daug žmonių kiekviename bent kiek didesniame didmiestyje susiduria su orientavimosi problemomis, juk žmogus ne kompiuteris ir visų gatvių ir akligatvių žinoti paprasčiausiai negali, o ką jau kalbėti apie įmonių adresus ir lankytinas vietas. Žmogaus smegenys gali atsiminti tik ribotą kiekį informacijos o štai navigacijos įranga gali talpinti nors ir viso pasaulio šalių žemėlapius, tam tereikia keletos terabaitų duomenų saugyklos ir greitos operatyvinės atminties.

Aišku toks aparatas negali būti nešiojamas, bet automobilyje įmontuoti tokią vieni niekai jums pasakys patyrę GPS navigacijų montavimo meistrai. Instaliuoti į automobilį navigacijos prietaisą galite ir pats tereikia atsuktuvo ir instrukcijos laidas sujungti. Prieš dvidešimt metų automobilių gamintojai automobiliuose specialiai padarydavo dideles daiktadėžes krūvoms žemėlapių sukišti tačiau dabar jos tapo nebereikalingos ir ten ūžia vėjai, geriausiu atveju mėtosi prezervatyvų pakelis ir geltonos spalvos tamsoje šviečianti liemenė. Su GPS navigacija automobilyje arba kišenėje drąsiai jaučiasi net ir pirmą kartą automobilių važiuojantis klevo lapas, net ir užsienyje galima drąsiai važinėti nebijant kad pasiklysi ar pažeisi eismo taisykles. Visa informacija realiu laiku perduodama į ekraną, rodyklės nurodo kryptis, signalizuojama apie tai kokius veiksmus reikės atlikti už keletos posūkių ir dar daug reikalingos informacijos mums suteikia GPS navigacijos.

Niekuomet negausite baudos dėl greičio viršijimas nes globalaus pozicionavimo sistemos – navigacijos jau senai turi labai gerą funkciją kur iš anksto yra nustatytos ir nuolat atnaujinamos vietos kur stovi stacionarūs greičio matuokliai. Patys vartotojai prisijungę prie interneto gali pažymėti tam tikrą vietą į kurią buvo perkelta mobili greičio kamera ir įspėti kitus eismo dalyvius apie kelyje tykančius pavojus.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.