Keliauja siuntos į Airiją ir atgal

mailBent kartą per savaitę iš Lietuvos į Airiją keliauja pilnas žmonių ir daiktų mikroautobusas. Toks vaizdas dar nereiškia, kad vyksta emigracija, tačiau tai šiek tiek susiję. Tokiose transporto priemonėse keliauja siuntos į Airiją ir atgal, draugai ir giminaičiai vyksta aplankyti jiems brangių emigravusių žmonių.

Vykti aplankyti giminaičių ar draugų kartą per mėnesį yra ne tik ganėtinai brangu, bet taip pat ir atima daug laiko, todėl norimas perduoti dovanėles, reikalingus daiktus dažnas pakuoja į dėžes ir pasinaudoja pervežimo paslaugomis. Tokie kroviniai iš Airijos keliauja į Lietuvą čia likusiems, o iš Lietuvos į Airiją siunčiami tokie produktai, kurių pasigenda ten emigravę tautiečiai. Dažniausiai tokie siuntiniai yra gabenami automobiliais arba mikrotautobusais. Tačiau ne visi daiktai gali būti siunčiami, reikėtų vengti siųsti alkoholinius gėrimus, tabako gaminius, nevertėtų siųsti ir tokių daiktų kaip ginklai ar vertybės, pavyzdžiui grynieji pinigai, dokumentai. Nors tai atrodo ir savaime suprantama, vežėjai skundžiasi, kad įvairių draudžiamų daiktų pasitaiko labai dažnai, o tai sukelia papildomų problemų, atima nemažai laiko ir nervų.

Siekiant, kad siuntos į Airiją nekeltų didesnių rūpesčių, vertėtų pasirūpinti ir tinkamu jų supakavimų. Pakavimo priemonės gali būti labai įvairios, tai ir įprastos dėžės, ir prie siunčiamo daikto formos prisitaikantys įpakavimai, pavyzdžiui specialų paminkštinimą turintys maišai, kuriuose gali būti siunčiami nelabai trapūs, nejautrūs daiktai. Rūbus ar kitus minkštus daiktus drąsiai galima pakuoti į tvirtus, geriausia tamsius, maišus, kurių galima įsigyti pakavimo prekių parduotuvėse, pašto skyriuose.

Vis tik ne visi kroviniai į Airiją nukeliauja sėkmingai. Net ir geriausiems vežėjams pasitaiko nelaimių kelyje, todėl vertėtų labai gerai apgalvoti dėl siuntos saugumo. Dūžtančius, trapius daiktus papildomai siūloma įvynioti į smūgius absorbuojančias medžiagas, tokias kaip burbulinė plėvelė ar panašias. Taip net po gana didelių nelaimių siuntos išlieka sveikos ir tinkamos keliauti toliau į jų numatytą paskirties vietą. Turėtumėte suprasti, kad siuntos į Airiją keliavimas iš dalies priklauso ir nuo Jūsų, o ne tik vežėjo, tad pasirūpinkite, kad ji būti saugi, tinkama transportuoti.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *