Patarimai vykstantiems studijuoti į Angliją

England-300x200Jei prieš penkmetį ar daugiau Anglija pagarsėjo kaip šalis, kurioje vis daugiau mūsų tautiečių  rado darbus, tai paskutiniaisiais metais yra pastebima, jog į  šią šalį išvyksta visa daugiau žmonių, kurie ten ruošiasi ne dirbti, o studijuoti. Iš tiesų, ši šalis neretai vos tik mokyklą pabaigusiems žmonėms gali pasiūlyti palankesnes sąlygas bei patrauklesnes studijų programas, tad nesunku suprasti, kodėl vis daugiau ir daugiau jaunuolių studijoms renkasi ne Lietuvą, bet Angliją. Ir nors Anglijos universitetų siūlomos sąlygos atrodo išties patraukliai, reikia pabrėžti, jog ne viskas taip paprasta – yra daug dalykų, kuriuos būtina žinoti prieš išvykstant studijuoti į šią šalį.  Kokių patarimų galima duoti jauniems žmonėms, besiruošiantiems studijuoti Anglijoje? Apie tai ir bus šis straipsnelis.

Pirmasis patarimas yra susijęs su kelione. Jaunuolių  tėvams rūpi, kad jų vaikai greitai bei saugiau pasiektų  kelionės tikslą? Kaip tai padaryti? Bene pats populiariausias būdas – skrydis lėktuvu. Kaip rasti geriausius lėktuvų bilietus? Iš tiesų, lėktuvas yra pati populiariausia transporto priemonė, tad žmonių, kurie keliauja lėktuvu yra labai daug. Būtent dėl šios priežasties, pasielgsite išties išmintingai, jei vos tik sužinoję kelionės datą pradėsite ieškoti lėktuvo bilietų. Tokiu atveju, turėsite galimybę Angliją pasiekti ne tik saugiai bei greitai, bet ir pigiai. Tačiau tikrai ne visus jaunuolius žavi skrydis lėktuvu. Jei jūsų atžala yra viena iš jų, pasiūlykite savo vaikui į Angliją keliauti mikroautobusu. Jau pasidomėjome, kaip rasti kelionės lėktuvu į Angliją bilietus, tačiau ką daryti, jei šią šalį pageidaujate pasiekti lėktuvu? Reikia pasakyti, jog ši paieška nebus sudėtingesnė nei lėktuvo bilietų paieška – tiesiog pasinaudokite paieškos sistemos ir įveskite žodžių junginius keleivių vežimas Lietuva – Anglija ar vežame į Angliją (jūsų vaikas žino, kad turės atostogas ir norėtų per jas grįžti namo – iš karto pirkite ir atgalinę kelionės bilietą).

Jei jau susiruošėte studijuoti Anglijoje, nepraleiskite progos pasidomėti paskolos galimybėmis. Kaip žinia, daugelyje Anglijos universitetų studijos yra mokamos, o kainos – solidžios. Būtent dėl šios priežasties būtina gerai įvertinti savo galimybes – ar iš tiesų būsite pajėgūs sumokėti už  studijas. Jei ne – imkite paskolą. Reikia pabrėžti, jog šioje šalyje studijų paskoloms yra taikomos kur kas patrauklesnės sąlygos nei mūsų šalyje.

Na, o pabaigai, vert priminti, jog susiruošus studijuoti užsienyje, galima pasianuoti dar viena puikia idėja – ieškoti bendraminčių. Kaip tai padaryti? Atsakymas į  šį klausimą yra labai paprastas – bendraminčių rasti galite rasti lankydamiesi jaunimo forumuose, kuriuose diskutuojama su studijomis susijusiais klausimais. Maža to, šiuose forumuose galite susipažinti su studentais, kurie jau ne pirmus metus studijuoja užsienio šalyje ar jau yra pabaigę studijas. Atminkite, jog pažintys su šiais žmonėmis gali labai praversti.

Patarimai vykstantiems studijuoti į Angliją
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *