Pigūs skrydžiai ir bilietai

Norintys aplankyti svečias šalis, po jas pakeliauti, neretai pagalvoja, jog skristiCheap-Flights-for-Families-on-the-Budget-08fd960b6f9049c99b9e759dc2afcc1f yra per brangu, o keliauti žemės transportu reikalauja pernelyg daug laiko ir renkasi artimesnes šalis. Tačiau iš tiesų taip nėra. Šiuo metu yra daug bendrovių, kuriose dominuoja pigūs skrydžiai.

Verta paminėti tokias bendroves, kaip Ryanair, Wizzair, easyjet ar airBaltic, kurios siūlo pigius skrydžius tiek iš Kauno, tiek iš Vilniaus ar Rygos oro uostų, o neretai šių bendrovių pasiūlymai leidžia pasiekti tolimiausius Europos miestus už mažesnę kainą nei kainuoja kelionė nuo Vilniaus iki Baltijos jūros.

Pigūs skrydžiai nereiškia prastos kokybės ar tuo labiau pavojaus skrendant senais ir nenaudotinais lėktuvais. Pigūs lėktuvų bilietai yra parduodami siekiant pritraukti kuo daugiau keliautojų, užpildyti tuščias vietas lėktuvuose. Taip, net ir parduodant lėktuvų bilietus už iš pažiūros juokingą kainą, skrydžių bendrovės uždirba, o keliaujantieji gali džiaugtis galimybe pigiau pasiekti kelionės tikslą.

Tiesa, yra šiokių tokių skirtumų tarp įprastų skrydžių ir pigių skrydžių. Visų pirma, tai maitinimas. Įsigiję pigius lėktuvų bilietus negauna nemokamo maitinimo, kai kurios pigių skrydžių bendrovės tam tikriems pigiems skrydžiams taiko griežtesnius bagažo matmenų bei svorio reikalavimus, todėl prieš įsigyjant pigius lėktuvų bilietus reikėtų skirti laiko taisyklių ir sąlygų taikomų šiems skrydžiams analizavimui.

Nors pigūs lėktuvų bilietai labai išpopuliarėję paskutiniuoju metu, tačiau tik nedidelė dalis keliaujančių žmonių apie juos žino daugiau nei tik kaina. Be to, ne visi sugeba patys įsigyti pigių lėktuvų bilietų ir dėl to kreipiasi į tarpininkus.

Iš tiesų bilietų pigiems skrydžiams įsigijimas yra kiek painesnis, bet suprantamas ir perkant ne pirmą kartą pakankamai paprastas.

Kai reikalingi pigūs lėktuvų bilietai internetu gali tekti mokėti vadinamąjį kortelės mokestį. Jis gali siekti kelis ar kelioliką litų, o įsigyti be šių mokesčių galima tik turint specialias pigių skrydžių bendrovių ar jų partnerių korteles. Tam tikrais atvejais šis mokestis gali būti ir neišvengiamas, tačiau papildomi keliolika litų, nors tai yra gana didelis kainos procentas, vis tiek nesudaro nė pusės tos sumos, kiek kainuoja įprasti lėktuvų bilietai.

Norintiems keliauti nebrangiai, o sutaupytus pinigus išleisti pramogoms kelionės metu ar geresnės kokybės viešbučių rekomenduojama rinktis ne įprastus brangius lėktuvų bilietus, bet paderinti savo kelionę renkantis bendroves, kurių pasiūlymuose yra ir pigūs skrydžiai. Taip galite sutaupyti nemažą sumą pinigų neprarandant malonumo, komforto, neatsisakant pramogų ar kaip kitaip nesugadinant kelioninės nuotaikos.

This entry was posted in Be kategorijos, Lėktuvo bilietai. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *