Sekso turizmas

Dalis žmonių savo atostogų neįsivaizduoja be seksualinių nuotykių, odėl ten bangkok431kur yra poreikis atsiranda ir pasiūla. Nevyriausybinių organizacijų teigimu kasmet pasaulyje keliauja daugiau kaip 20 milijonų žmonių, kurių pagrindinis kelionės tikslas yra seksas. Vyrai linke rinktis rytų Europos šalis arba pietryčių Azija. Moterys dažniausiai keliauja į šiaurės Afriką bei Turkiją.

Kokios šalys yra populiariausios?

Kelionės tikslas dažnai priklauso nuo piniginės storio bei pageidaujamų “paslaugų”. Vakarų Europos gyventojai dažnai renkasi rytų Europos šalis. Dar prieš gerus 10 metų, tarp tokių šalių buvo ir Lietuva, tačiau augant ekonomikai bei gerėjant gyvenimo kokybei Lietuva šiuo metu nėbėra tarp populiariausių maršrutų. Šiuo metu daug sekso turistų sulaukia Ukraina, Rusija, Rumunija. Į šias šalis traukia pietų bri šiaurės Europiečiai, vyrai.

Moterys yra linkusios pramogų ieškoti musulmoniškose šalyse. Iki “Arabų pavasario” vienas populiariausių maršrutų buvo Egiptas. Kuriame tūkstančiai jaunų arabų buvo pasiruoše išpildyti visas ne pirmos jaunystės Europiečių bei Rusių erotines fantazijas. Dėl nestabilios politinės situacijos šalyje, šiuo metu turistų skaičius yra stipriai sumažėjas, bet vis dar ne mažas. Dalis Sekso turisčių persiorentuoja į Turkiją, kuri yra kontinentinėje Europos dalyje ir gali pasiūlyti ne tik didžiulį Arabų vyrų dėmesį eropietėms, bet ir gausių pramogų kitiems poilsiautojams.

Amerikiečiai bei vakarų europiečiai dažnai renkasi labiau egzotinius maršrutus. Paprastai yra keliaujama į Pietryčių Azijos šalis, tokias kaip Tailandas, Filipinai, Kambodža ar Indonezija. Ko gero pačios žinomiausios bei daugiausiai dėmesio pritraukiančios yra Tailandas ir Filipinai. Čia dažniausiai keliauja vyrai, tačiau pastaruoju metu nevyriausybinės organizacijos stebinčios sekso turistų judėjimą praneša, kad vis daugiau moterų taip pat keliauja į pietryčių Azijos šalis.

Filipinuose galima rasti išties neįprastų seksualinių nuotykių ir įgivendinti slapčiausias erotines fantazijas. Čia jau nieko nebestebina lyg iš pieno plaukusios gražuolės su vyrišku pasididžiavimu tarp kojų.

Visos aukščiau išvardintos šalys nėra tik sekso turistų kelionės tikslai. Šiose šalyse gali pailsėti bei pasigrozėti istiriniu paveldu ar nuostabia gamta ir sutuoktinių poros ar pavieniai keliautojai. Beveik visose šiose šalyse (iškyrus keletą pietryčių azijos šalių) yra puikiai išvystita turizmo bei pramogų infrastruktūra.

This entry was posted in Be kategorijos, Įdomybės, Pažintinės kelionės po Europą, Pažintinės kelionės visame pasaulyje, Poilsinės kelionės Afrikoje, Poilsinės kelionės Azijoje, Poilsinės kelionės Europoje. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *