Fejerverkų festivaliai

24th_tokyo_bay_grand_fireworks_festival_by_masahiro_ihara-d5atgstŠiandien jau nieko nebestebina roko, klasikos muzikos festivaliai, amatų festivaliai, šokių bei dainų festivaliai. Tačiau ar žinojote, kad egzistuoja ir fejerverkų festivaliai? Jei ne, šis straipsnelis kaip tik jums – nepraleiskite progos susipažinti su populiariais fejerverkų festivaliais.

Vilniaus fejerija

Tai tarptautinis fejerverkų festivalis, vykstantis mūsų šalies sostinėje. Šiais metais festivalis švęs 5 – erių metų sukaktį. Kiekvienais metais paruošiama įdomi programa, o dėl geriausiųjų vardo varžosi komandos, atvykusios iš įvairių šalių. Festivalio pabaigoje trys komandos yra apdovanojamos prizinėmis vietomis, o šventės pabaigą vainikuoja nuostabūs fejerverkų šou bei muzikos atlikėjų ir grupių  pasirodymai. Festivalis vyks rugsėjo mėnesį, o jo programą jau galite rasti internete.

Tradicinis fejerverkų festivalis prie Londono akies

Kiekvienais metais Jungtinėje Karalystėje prie Londono akies yra rengiamas tradicinis Londono fejerverkų festivalis, kurio metu susirinkusieji džiuginami pačiais įvairiausiais fejerverkais bei jų kompozicijomis. Didelė dalis žmonių iš  kitų šalių į Jungtinę Karalystę atvyksta specialiai dėl šio renginio. Norintiems pamatyti visą šio festivalio žavesį, fejerverkus stebėti nuo Waterloo bei Wetsminsterio tiltų.

Fejerverkų festivalis Ispanijoje

Kiekvienais metais liepos mėnesį Blaneso kurorte, Kosta Bravos pakrantėje vyksta kelių dienų trukmės fejerverkų šou, kurio metu susirinkusius savo išmone stebina fejerverkų meistrai iš įvairių

Tarptautinis fejerverkų festivalis Latvijoje

Jei labai mėgstate fejerverkus, nuolatos lankotės mūsų šalyje vykstančiame Tarptautiniame fejerverkų festivalyje ir norite aplankyti dar vieną tokio pobūdžio renginį, tačiau neturite galimybės išvykti toli, jums puikiai tiks Tarptautinis fejerverkų festivalis Latvijoje, Rezeknėje.

Na, o pabaigai, belieka tik pastebėti, kad šie festivaliai – tai dar viena puiki galimybė fejerverkų  mėgėjams pasigrožėti nepakartojamais reginiais. Fejerverkų  festivalių tikrai netrūksta, maža to, jie rengiami kiekvienais metais, tad fejerverkų mėgėjai tikrai turi kur patenkinti savo smalsumą. Jei ir jūs mėgstate fejerverkus, nepraleiskite progos apslankyti bent viename iš festivalių. Belieka tik priminti, kad informacijos apie šiuos renginius, programas, trukmę bei bilietų kainas reikia ieškoti internete. Kasmet šie festivaliai pritraukia tūkstančius lankytojų, nepraleiskite progos tapti vienu iš jų.

This entry was posted in Festivaliai, Įdomybės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *