Harbino ledo ir sniego festivalis

LED-Lit-Ice-Slides-At-The-Harbin-Ice-Festival-in-China-6Harbinas yra Kinijos Heilongdziano provincijos, kuri yra prie sienos su Rusija, sostinė. Tai gana šaltas regionas, kuriame žiemos metu temperatūra nukrenta iki -30 laipsnių šalčio.

Tarptautinis Harbino ledo festivalis yra vienas iš didžiausių tarptautinių ledo festivalio, lyginamas su Japnijos Saporo sniego festivaliu, Kanados Kvebeko žiemos karnivalu ir Norvegijos slidinėjimo festivaliu. Harbino festivalis kasmet prasideda sausio 5 dieną ir, įprastai, baigiasi vasario pabaigoje, priklausomai nuo oro.

Jei žiemą planuojate kelionę į Kiniją – Harbino ledo ir sniego festivalio praleisti nederėtų. Tiesa, specialiai dėl jo važiuoti į Kiniją tikrai brangu ir, greičiausiai, nepaliktų tokio didelio įspūdžio vien dėl varginančios kelionės ir išleistų pinigų, bet paaukoti kelis šimtus ar tūkstantį litų jau esant Kinijoje – puikus būdas padidinti nuotraukų ir atsiminimų skaičių.

ChinaHolidays.com organizuoją Harbino ledo ir sniego festivalio lankymą:

1 diena (pietūs ir vakarienė) Atvykimas į Harbiną:

Atvykusius turistus organizatorius pasitinka oro uoste ar traukinių stotyje ir palydi iki viešbučio. Po pietų siūlomas neilgas turas po miestą, kurio metu bus aplankoma vaizdinga saulės sala bei tarptautinė sniego skulptūrų paroda. Po vakarienės laukia vizitas į didžiausią ledo ir sniego parodą „Ledo ir Sniego pasaulis“. Apgyvendinimas 4 žvaigždučių viešbutyje.

2 diena (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) Harbinas:

Visos dienos turas į Centrinę gatvę, kurioje Europietiškos architektūros pastatai, didžiausia Rytų Ortodoksų bažnyčia tolimuose rytuose (Šv. Sofijos Ortodoksų bažnyčia). Už papildomą mokestį galima mėgautis ledo nuotykiais ant Sungario upės, kurios lediniame vandenyje maudosi vietiniai gyventojai. Vakare kviečiama pasivaikščioti Žaolino parke (Zhaolin) šviečiant ledo žibintams.

3 diena (pusryčiai) Harbinis – išvykimas:

Po pusryčių palydimą į oro uostą (geležinkelio stotį).

Šios trijų dienų kelionės kaina prasideda nuo kiek daugiau nei 400 $. Į kainą įskaičiuota: 

  • Transportas Harbine;
  • 2 naktys 4 žvaigždučių viešbutyje;
  • Maitinimas;
  • Angliškai kalbantis gidas;
  • Bilietai į mokamus objektus;

Papildomai teks sumokėti už:

  • Atvykimą iki Harbino;
  • Kinijos vizą;
  • Kelionės draudimą;
  • Papildomas paslaugas viešbutyje;
  • Kitos papildomos išlaidos;

Keliones į Kiniją planuojantiems turistams siūloma iš anksto pasidomėti galimybe aplankyti Harbiną, ypač jei norite pasinaudoti ChinaHolidays.com pasiūlymu.

This entry was posted in Festivaliai, Pažintinės kelionės visame pasaulyje and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *