Baidarių fotogalerija internete – gražūs vaizdai iš Žemaitijos

Kuomet orai šiltėja ir gaunate porą laisvų dienų nuo darbo, tuomet tikrai verta Kayaking-Wimbleballapsilankyti gamtoje. Juk kiekvienas žinome, kad Lietuvoje gamta yra neįtikėtinai graži. Ypač graži ji yra Žemaitijoje, kur rasite daug mitologinių akmenų, kalnų, slėnių. Taip pat būtų labai įdomu pasiplaukioti baidarėmis, kadangi galėsite pabūti ant vandens ir pasinerti į gamtos suteikiamą ramybę. Dažniausiai, poilsiautojai, atvykę į Žemaitiją renkasi Minijos, Jūros arba Akmenos upes.

Jūros upė išsiskiria tuo, jog joje yra nemažai vingių, gana gilus slėnis, šalia yra nemažai piliakalnių, gražių medžių ir kitų nuostabių gamtos kūrinių. Todėl tikrai nesunku pasakyti, kodėl žmonės renkasi šią upę. Negana to, dažnai juos įkalbina ir baidarių fotogalerija, kuri internete yra visiems viešai paskelbta – galite užsukti į baidarių nuomos tinklapį ir pamatyti, kaip gražiai atrodo Jūros upė ankstyvą pavasarį, vėlyvą pavasarį, vasarą, rudenį, net ir žiemą. Iš tiesų, anksčiau plaukiojimas baidarėmis buvo siejamas grynai su vasaros sezonu, tačiau pastaruoju metu atsirado nemažai entuziastų, kurie baidarėmis naudojasi ir žiemą. Ir tai yra iš tiesų puiku, kadangi žmonės pradėjo vertinti įvairialypę Lietuvos gamtą ir visus keturis metų laikus.

Žemaitijoje yra vienas labai aukštas kalnas, pavadinimu Medvėgalis. Būtent nuo ten pradeda tekėti Akmenos upė. Ši upė išsiskiria iš kitų Lietuvoje ir Žemaitijoje esančių upių tuo, jog joje tikrai nemažai akmenų, yra tikrai gilus slėnis. Ja labai smagu plaukti lietingą rudenį, lietingą pavasarį. Būtent tais metų laikais galima ją visą praplaukti. Apskritai, daugelis žmonių vertina Akmenos upę kaip vieną iš gražiausių. Na, o tuo įsitikinti tikrai nėra sunku, kadangi jums tereikia užsukti į baidarių fotogalerija, kuri yra internete – ten pamatysite, kuo ši upė ypatinga ir tuomet tikrai būsite pakankamai įkvėpti patys ją perplaukti. Dabar galite nesunkiai rezervuoti baidares norimam laikui ir internetu, tad paskubėkite tai padaryti, kadangi orai vis gerėja ir atsiranda vis daugiau norinčių plaukioti baidarėmis Žemaitijoje.

This entry was posted in Įdomybės, Patarimai keliaujantiems. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *