Vis populiaresnės tampa kelionės lėktuvu

planes-193aŠiandien vis populiaresnės tampa kelionės lėktuvu. Pirma dėl to, kad norimą miestą ar valstybę galima pasiekti net kelis kartus greičiau nei važiuojant mašina, traukiniu ar juo labiau plaukiant laivu. Lėktuvai taip pat yra laikomi viena saugiausių transporto priemonių, nors daugelis žmonių visgi jaučia skrydžių baimę.

Taigi šiandien jau būtų sunku rasti žmogų, kuris gyvenime nė karto nėra skridęs lėktuvu. O taip atsiitiko dėl to, kad daugelis agentūrų siūlo pasinaudoti pigių skrydžių pasiūlymais. Pigūs skrydžiai – tai galimybė pasirinktus miestus aplankyti net iki perpus mažesne kaina. Beje, į abi puses perkami lėktuvų bilietai gali kainuoti ir dar pigiau. Taip pat kartais galima pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymais ir pigius bilietus įsigyti iki skrydžio likus vos kelioms valandoms. Lietuvoje tai mažiau praktikuojama, ir paskutinės minutės skrydžiu laikomas skrydis, iki kurio yra likusios bent 2 ar 3 dienos.

Pigūs skrydžiai suteikia galimybę nuskristi į pasirinktą įžymų miestą, pavyzdžiui, į Londoną ar Paryžių. Žinoma, tai gana brangūs Europos miestai, tad apsigyventi viešbutyje gali kainuoti kur kas daugiau, nei į tą miestą nuskristi, tad kai kurios agentūros teikia dvigubus pasiūlymus: užsisakant viešbutį, lėktuvų bilietai gali kainuoti kur kas pigiau, ir atvirkščiai. Sudaromas tam tikras paslaugų paketas, o laimi abejos pusės: tiek keliautojas, tiek kelionių agentūra ir viešbutis.

This entry was posted in Įdomybės, Lėktuvo bilietai, Patarimai keliaujantiems. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *