Apsidrausti nuo nemalonių situacijų kelionėje

Tarp vairuotojų kyla be galo daug nesutarimų apie tai kurio gamintojo navigacija yra geriausia ir kokia programine įranga naudotis patogiausia. Apie tai ir kitus svarbius aspektu nagrinėsime šios dienos straipsnyje. Siekdami apsidrausti nuo nemalonių situacijų geriau pirkite palydovinę navigaciją iš oficialaus importuotojo kuris atstovauja gerai žinomus prekės ženklus ir gali suteikti pilną paslaugų komplektą jeigu jums tik prireik.

Tai gali būti papildomų kalbų, žemėlapių įrašymas, tam tikrų sisteminių programos klaidų ir mechaninių gedimų šalinimas pertrumpesni nei penkios darbo dienos terminą. Tokie įsipareigojimai skamba rimtai jei palyginsitesu elementaria situacija kai žmogus nusipirkęs ir parsisiuntęs palydovinę navigaciją iš Kinijos sutaupo tik pačiam įrenginiui o po to tenka išleisti papildomoms paslaugoms kol įrenginystampa tinkamas naudoti automobilyje. Kokias papildomas funkcijas norite kad atliktų jūsųnavigatorius, apie tai klauskite pardavėjo arba pogarantinio serviso meistro kuris jums pasakyskas vertas dėmesio, bet visų pirma jūs pats turite užregistruoti savo navigacijos serijinį numerį gamintojo internetiniame puslapyje prisijungę su kodais. Tik tokiu atveju žemėlapius galėsiteatnaujinti pagal norimas šalis. Problemų gali kilti kai perkate naudotą navigaciją nes šiagalimybe gali būti pasinaudojęs buvęs įrenginio savininkas.

Jei jis neperduos šios svarbios informacijos, prisijungti negalėsite ir teks žemėlapius atnaujinti už papildomą mokestį.Kiekvieną kartą prieš įkeldami naujos šalies žemėlapį, patikrinkite kiek laisvos vietos yra atminties kortelėje, ar jos tikrai užteks jeigu norėsite įkelti daugiau šalių. Garmin, Tomtom ir kitų gerai žinomų navigacijų gamintojų programinės įrangos ir žemėlapių atnaujinimai yra vykdomi ne mažiau kaip keturis kartus metus. Automatiškai vykstantys atnaujinimai yrapatogiausi vairuotojams ir tokios navigacijos pačios populiariausios. Smulkesni ir ne tokie reikšmingi pakeitimai atliekami nuolat tad jei prijungsite prie interneto navigaciją nenustebkite,kad ji parsisiųs visus tuo metu prieinamus atnaujinimus.

Tokius pakeitimus galite atlikti ir patysnamų sąlygomis, nešti pas meistrą navigacijos nereikia nebent visiškai nemokate naudotis kompiuteriu ar nepasitikite savo jėgomis kad viskas instaliuosite teisingai. Apie tai kada reikia atlikti žemėlapio atnaujinimus jums primins pats įrenginys automatiškai nebent nustatytumėte meniu punktą kad tai norite daryti tik rankiniu būdu ir kad nebūtų rodomi pranešimai. Taip patgalima įjungti ir specialius įspėjimus apie vairuotojo nuovargį, tai periodiškai pasirodantys pranešimai ir signalai kad vairuojate jau ilgą laiką ir reikia sustoti poilsio pertraukėlei arba papildomai aktyvuoti navigacinio įrenginio valdymą balsu.

This entry was posted in Patarimai keliaujantiems. Bookmark the permalink.

Comments are closed.