GPS Kelionėje dažnai tampa geriausiu draugu

Globali pozicionavimo sistema – taip vadinasi nemokama paslauga kuria naudojamės savo navigacijos įrenginiuose. Nemokamas žemėlapių atnaujinimas visam gyvenimui jums galios tik tokiu atveju jei pirksite labai brangią automobilio navigaciją. Tokiu atveju gamintojas jums suteiks prieigą su slaptažodžiu ir jūs internete galėsite atsisiųsti naujausius įvairių šalių žemėlapių atnaujinimus ir įdiegti pats savo navigacijoje. Šis pasiūlymas yra jums neaktulaus jei jums daugiau nei devyniasdešimt metų nes gyventi liko nedaug, o ir naudotis navigacija dažnai netenka.

Kaip teigiama https://www.gpstrackingjournal.com/gps-tracking-softwares-servers/navixy-com/ svetainėje, eismo informacija realiu laiku neretai yra apmokestinama abonentiniu mokesčiu kaip ir laisvų parkavimo vietų rodymo sistema. Visus reikalingus atnaujinimus dabar galima atlikti be usb laidų, bevielio ryšio pagalba. Patys naujausi navigacijų modeliai turi nebe plastikinius ekranus kurie nebūna labai jautrūs lietimus. Stiklinio ekrano vaizdas daug ryškesnis ir detalesnis, valdyti pirštais meniu daug lengviau. Jums tikriausiai gali patikti ir navigacijos žemėlapyje vaizduojami tiltai, dangoraižiai ir kiti kelių elementai, šių malonių smulkmenų deja nėra pigesniuose modeliuose. Būtina paminėti, kad dabartiniai navigacijos įrenginiai gali būti valdomi ir dviem pirštais vienu metu, pvz žemėlapio padidinimui ar kitiemss smulkiems objektams detaliam pažiūrėjimui.

gps tracking'as

Galimybė rinktis 2D arba 3D vaizdą ekrane dabar prieinama visuose modeliuose. Didžiausias vairuotojų galvos skausmas – spūstys. Informacija pateikta realiu laiku gali padėti išvengti bereikalingo stovėjimo eilėse ir sutaupyti ne tik laiko bet ir kuro sąnaudas sumažinti. Vairavimas automobilyje įrengus navigaciją yra daug patogesnis nes skambučius galite valdyti balsu jei suporuosite įrenginius. Perskaitysite trumpas gautas žinutes, tai bus saugiau nei naršant po kišenes ieškant telefono ir vis nukreipiant dėmesį nuo eismo judėjimo. Jeigu sujungsite navigaciją su internetu galėsite guti dar daugiau aktualios informacijos – orų prognozę tos vietos į kurią ruošiatės keliauti ar jau judate ta kryptymi.

Tai gali būti ir šalis, ir konkretus miestas ar regionas. Dar yra vienas atskiras navigacijų tipas tai nešiojamos GPS navigacijos kuriais naudojasi miškininkai savo valdoms ir ūkininkai savo pasėliuose orientuotis. Tai ką galima daryti GPS pagalba labai aiškiai matoma https://medium.com/@gpswox svetainėje. Aparatai yra atsparūs vandens purslams, smūgiams bei dulkėms todėl galima naudoti atšiauriomis sąlygomis. Jiems nereikia ieškoti parkavimo vietų mieste tačiau navigavimas dideliuose nuosavybės plotuose daug greitesnis ir patogesnis kai turi tokią modernią įrangą. Patikimų modelių ieškokite elektronikos prekių prekybos centruose arba internete kuriame sulaukus akcijos galite nusipirkti ženkliai pigiau. Navigacijos laikiklis gali būti standartinis suspaudžiantis, įstatomas arba magnetinis kuris yra pats patogiausias nes įrenginį laiko tvirtai, o nuimti ir uždėti užtrunka tik pusė sekundės. Automobilinė GPS navigacija balsu informuoja gatvės pavadinimus, kuria kryptimi turite sukti ir kitus įspėjamuosius garsus.

Siūloma rinktis vyriškus ir moteriškus įvairaus tembro balsus, įspėjamieji tonai taip pat pasirenkami individualiai. Sujungus su telefonu jums perskaitys ir sms žinutes tačiau tai galioja tik tokiu atveju jei žinutė yra parašyta taisyklingai anglų kalba. Įsivaizduokite, gaunate nuo sūnaus žinutę: tėti, kada parvažiuosi namo? Paspaudžiate mygtuką ir navigacija jums perskaito šią žinutę. Išties nuostabios galimybės, tik deja, lietuvių kalba šios funkcijos kol kas nėra. Maršruto valdymas taip pat įmanomas balsu, tereikia tiksliai artikuliuoti miesto ir gatvių pavadinimus bei namo numerius. Lankytinoms vietoms rasti pakanka net ir keletos ištartų raktažodžių ir įrenginys pats siūlo tinkamiausius kelis variantus iš kurių turite išsirinkti. Norėdami išnaudoti visas įmanomas galimybes turite prijungti galinio vaizdo kamerą ir parkavimo sunkumai pradings, nes viską matysite navigacijos ekrane su tomis pačiomis krypčių linijomis ir atstumo jutikliu.

This entry was posted in Patarimai keliaujantiems. Bookmark the permalink.

Comments are closed.