Kai svajonių atostogoms pritrūksta pinigų

globe-travel-moneyKelionės yra būtinos intensyviai dirbantiems žmonės, kurie nori gyventi pilnavertį gyvenimą, o dirbdami siekia būti produktyvūs. Deja, kartais norimos kelionės tampa sunkiai įmanomos dėl ne itin palankios finansinės situacijos. Padėti tam gali kreditai atostogoms finansuoti.

Skolintis atostogoms naudinga tikrai ne visada. Kreditai yra vienas iš finansinių įsipareigojimų, kuris gali atnešti ne tik tikimos naudos, bet ir rūpesčių, todėl pirmiausia reikia įvertinti savo galimybes, palyginti nuolatines pajamas ir įprastas išlaidas. Jei žinote, kad Jums užtektų pinigų kelionei, tačiau atostoginiai išmokami tik prasidėjus atostogoms, kuomet Jūsų rankose jau turėtų būti lėktuvo bilietai ir skrydžio rezervacija, skolintis galite pakankamai drąsiai.

Gali kilti klausimas, kam gi tada reikia kredito, jei pinigų užtenka. Paprasčiausiai, išankstinių kelionių pirkimas, skrydžiai, viešbučiai ar kitos pramogos, kuomet yra rezervuojamos iš anksto, atsieina net keletą kartų pigiau. Taigi, užuot laukę kol Jūsų darbovietė išmokės atostogoms skirtus pinigus, galite pabūti gudresni ir pasiskolinę iš greitų kreditų bendrovės įsigyti kelionę kur kas pigiau. Net paskolos palūkanos nesulygins iš anksto įsigyjamos kelionės kainos su ta, kurią įsigysite likus visai nedaug laiko iki atostogų, neskaitant kai kurių pigių paskutinės minutės pasiūlymų, kurie dažniausiai tinka iki pat atostogų pradžios neapsisprendusiems, kur norima vykti pailsėti.

Paskolos kelionėms gali suteikti galimybę Jums pasirūpinti prašmatnesne, Jums labiau patiksiančia kelione, taip pat, turėdami pakankamai lėšų galėsite pasirūpinti ne tik pačia kelione bei pramogomis atostogų metu, o kartu ir būtiniausiomis priemonėmis, kurių gali prireikti – lagaminais, akimirkų įamžinimui skirta technika ir kitais Jūsų atostogoms reikalingais daiktais.

Žinoma, gali būti ir taip, kad kreditas apsunkins Jus ateityje. Taip gali nutikti jei netikėtai pasikeistų darbo užmokestis, iškiltų kitų nenumatytų problemų ar prireiktų neatidėliotinų paskolų. Labai svarbu žinoti ir atminti, kad vienu metu turėti keletą paimtų paskolų gali būti sunku tiek bandant gauti naują, papildomą paskolą, tiek ir pačiam besiskolinančiajam, kadangi tai gana dideli, slegiantys finansiniai įsipareigojimai, kuriuos būtina vykdyti.

Ieškant kelionės, kuriai planuojate imti paskolą, rekomenduojama tai daryti likus maždaug 4-6 mėnesiams iki atostogų pradžios. Ieškokite pigesnių skrydžių, dairykitės į specialius viešbučių pasiūlymus, iš anksto susitarkite dėl ekskursijų nuvykus į vietą. Išankstinės rezervacijos gali būti nuo 10 iki 60 procentų pigesnės, o kartais pavyksta rasti skrydžius, kurie pigesni net 90 procentų nei įprasta kaina. Žinoma, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kiek bagažo galite imti su savimi, dažnai pigūs skrydžiai į kainą neįtraukia registruojamo bagažo, kuris papildomai kainuoja daugiau nei pats skrydis.

Kiek sunkiau pigiai keliauti yra su vaikais, tačiau tai taip pat įmanoma. Jei planuojate imtis paskolos ir leisti į kelionę su mažo amžiaus vaikais Jums prireiks šiek tiek daugiau laiko ieškant dėmesio verto pasiūlymo, leidžiančio sutaupyti pinigų, tačiau jei išsirinksite ne ypatingai egzotinę, o kiek populiaresnę kelionę, tikrai turėtumėte rasti nebrangų išankstinį pasiūlymą. Išduosime paslaptį, ieškoti galima ne tik Lietuvoje. Egzistuoja nebrangūs skrydžiai iš kaimyninių šalių oro uostų, pavyzdžiui Rygos oro uosto Latvijoje ar iš Varšuvos Lenkijoje.

Pasirinkę savo atostogas, pasiskolinę reikiamą sumą pinigų ir ją laiku grąžinę galėsite su dideliu džiaugsmu prisiminti gerai praleistą laiką su šeima ar draugais, neturėsite jokių rūpesčių, apie kuriuos taip mėgsta kalbėti paskolų skeptikai ir kitais metais nepabūgsite vėl leistis į panašaus pobūdžio atostogos turėdami galimybę sutaupyti pirkdami iš anksto.

This entry was posted in Patarimai keliaujantiems. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *