Kelionės su nuolaida iš grupinių pirkimų portalų

discount-saleTam, kad keliauti visai nebūtina išleisti tūkstančių litų, nebūtina net šimto – jei spėsite pasinaudoti dienos akcija.  Tai atrodo neįtikėtina, bet kelionei išleisti galima tik kelias dešimtis litų. Tiesa už tiek nepavyks pasiekti tolimų kraštų, bet to pakaks tam, kad aplankytmėte Latviją ar Lenkiją.

Dienos akcijos yra išties puikus sprendimas visiems tiems, kas nori pakeliauti, tačiau neturi užsibrėžia konkrečių kelionės krypčių. Čia greitai galima susigundyti gausiomis nuolaidomis. Visoms be išimties kelionėms yra taikomas didžiulės nuolaidos.

Štai šiuo metu poilsinė slidinėjimo kelionė (slidinėti galima bus ant “zviedru cepure” kalno) dviems asmenims, su nakvyne į Latviją kainuoja tik 77 litus. Sunku įsivaizduoti pigesnį poilsi, užsienyje dviems žmonėms. Už šią kainą organizatorių teigimu gausite nakvynę bei 3 valandas slidinėjimo, puikiose trasose. Tiesa už inventorių teks susimokėti patiems. Toks pasiūlymas gali tapti puikia dovana porelei.
Yra akcijų ir saulės bei šilumos mėgėjams
Tiem kas nori šaltą žiemą iškeisti į šiltą poilsį prie jūros, dienos akcija taip pat turi ką pasiūlyti. Štai poilsis Bulgarijoje, kainuos tik 1547 litus.

Į šią kainą įskaičiuota:

  • Skrydis lėktuvu;
  • Viešbutis;
  • Maitinimas.

Aišku šis pasiūlymas yra kelioliką kartų prangesnis nei anksčiau minėti, bet juk kartais taip norisi įteikti sau dovaną ir iškeliauti ten kur šilta. Žiema šis malonumas yra itn vertinamas.

Taigi pasinaudokite puikiomis nuolaidomis ir jei manote, kad per kalėdas negavote tinkamos dovanos – pasidarykite dovaną patys sau. Naudodamiesi grupinių apsipirkimų portalais, ne tik galite pamatyti pasaulį, bet dar ir sutaupyti.

This entry was posted in Patarimai keliaujantiems, Pažintinės kelionės po Europą, Poilsinės kelionės Europoje. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *