Niagaros krioklys

42255_x1Ant Niagaros upės, tekančios tarp JAV ir Kanados ežerų (Erio ir Ontario), yra įspūdingasis Niagaros krioklys. Šis krioklys įžymus ne tik didžiuliu pločiu, bet ir nutekančio vandens kiekiu. Per vieną minutę kriokliu nuteka per 168 tūkstančius kubinių metrų vandens. Tiek vandens sunaudojus namuose tektų pakloti beveik milijoną litų!

Niagaros krioklys ne tik puikus vaizdas, bet ir energija. Krioklys išnaudojamas kaip atsinaujinančių energijos šaltinių jėgainė.

Niagaros krioklys susiformavo vadinamuoju Viskonsino ledynmečiu prieš maždaug 10 tūkstančių metų kartu su Niagaros upe ir Didžiaisiais Šiaurės Amerikos ežerais.

Niagaros kriokliai ilgus metus traukia keliautojus, kurie skiria savo kelionės laiko dalį poilsiui prie krentančio vandens. Tai ne tik geras būdas atsipalaiduoti, bet ir puiki galimybė pamatyti iš krioklio prasidedančią vaivorykštę.

Niagaros krioklį yra pamėgę ne tik keliautojai, bet ir porelės medaus mėnesio metu, televizijos žvaigždės, epizodai filmuoti prie Niagaros krioklio nėra reti kino filmuose.

This entry was posted in Pažintinės kelionės visame pasaulyje, Poilsinės kelionės Šiaurės Amerikoje and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *