Pigių lėktuvų bilietų krypčių pasirinkimas

Dažniau skraidantys keleiviai jau seniai žino, kad pigūs lėktuvų bilietai yra toks pat geras pasirinkimas kaip ir įprasti ekonominės klasės skrydžiai lėktuvu. Ypač planuojant trumpas keliones, kurioms nereikia daug mantos, pati kelionė trunka ne itin ilgai (iki kelių valandų lėktuve), o ir galutinis tikslas ne verslo susitikimas, kuriame reikia būti žvaliems ir formaliai pasipuošusiems.

Skraidytymas tapo toks populiarus ne tik dėl greičio, bet ir dėl ekonomijos. Šiandien paprastai lėktuvų bilietai kainuoja mažiau nei tarptautinių maršrutų autobusų bilietai. Todėl daug žmonių renkasi skristi, o ne važiuoti, plaukti ar dandėti traukinio vagone.

lėktuvas

Pigių lėktuvų bilietų krypčių pasirinkimas iš visų Lietuvos tarptautinių oro uostų yra puikios galimybės keliaujantiems sutaupyti įvairiose situacijose. Nuo 201 metų pavasario WizzAir bei RyanAir pradėjo skrydžius iš Palangos į Londoną. Taigi dabar ir iš Žemaitijos galima vos per kelias valandas pasiekti vieną didžiausių pasaulio miestų. Tikimas, kad skrydžiai iš Palangos kasmet pritrauks keliasdešimt tūkstančių keleivių. Daugiausiai skrydžių minimaliomis kainomis yra vykdomi į didžiuosius Europos miestus, tokius kaip Londonas, Paryžius, Oslas ir kiti. Kiek rečiau galima „pagauti“ pigų lėktuvo bilietą ir į kurortines vietoves prie Viduržemio jūros. Taigi, tiek darbo reikalais, tiek atostogoms galite pasinaudoti pigių skrydžių suteikiamomis galimybėmis.

wizz

Dažnu atveju pigūs skrydžiai siūlomi išankstiniams kelionių užsakymams, nes pigiai parduodami pirmieji lėktuvų bilietai, tačiau juokingomis kainomis galima įsigyti ir bilietų paskutinę akimirką – taip siekiama užpildyti lėktuvą pilnai, todėl nesvarbu, Jūsų kelionė bus artimiausią savaitę ar po kelių mėnesių, galite rasti pigių skrydžių pasiūlymą Jus dominančia kryptimi, jei tai ne skrydis per Atlantą ar egzotinėmis kryptimis.

Įsigydami pigius lėktuvų bilietus atkreipkite dėmesį į visas skrydžių sąlygas, o svarbiausia – į oro uostą, kuriame leisis lėktuvas. Vilniuje ar Kaune tėra po vieną oro uostą, tačiau Londonas, Oslas ar Paryžius turi ne po vieną oro uostą. Vienas gali būti Jums labai patogus (arčiau miesto centro, Jūsų viešbučio ar kito kelionės taško), o kitas nuošalesnis, todėl ir pasiekti reikiamą vietą bus brangiau, ne taip patogu. Tas pats galioja ir kalbant apie jau minėta Palangos oro uostą. Paradoksalu, tačiau kelionė iš oro uosto į miesto centrą gali kainuoti gerokai daugiau nei skrydis, ypač jei rinksitės taksi, tad įvertinkite tai prieš užsakydami lėktuvo bilietus, paieškokite pigesnių alternatyvų susisiekimui tarp oro uostų.

Dėl mažos kainos pigūs skrydžiai tapo populiariu pasirinkimu ir tarp labai trumpų atostogų mėgėjų – savaitgalį praleisti kitoje šalyje dabar kaip niekada lengva ir nebrangu. Kai kurioms kelionėms net nebūtina rūpintis nakvyne – jei turite jėgų naktį galite klubinėti, o ryte skristi namo! Argi ne puikus būdas praleisti savaitgalį svetur?

Paryžius

Keliaujantiems ramesnio poilsio galima rasti puikių kainų pasiūlymų skrydžiams į kurortines vietoves prieš sezoną ar tik jam pasibaigus – orai dar lepins, o žmonių kiekis bus kur kas mažesnis, tad ir pramogos pigesnės, ir ramybės daugiau. Idealu šeimoms ar vyresnio amžiaus žmonėms, kurie neperneša šurmulio, tačiau nori aplankyti populiarius kurortinius miestus svečiose šalyse.

Daugybę privalumų suteikiantys pigūs lėktuvų bilietai dabar ypač populiarūs ir aktualūs. Sutaupyti linkę visi, tiek studentai, tiek ir solidžias pajamas gaunančios šeimos, nes permokėti tiesiog nėra prasmės. Atminkite, kad pigu dar nereiškia prasta. Paprastai skrendant ekonomine klase gaunama ta pati kokybė ir paslauga – skrydis Jūsų pasirinkta trumpų atostogų kryptimi. Vienintelis nepatogumas, kiek mažoka vietos, bet jei skrydis trunka tik porą valandų, tai gal verta pakentėt ir taip sutaupyti kelis šimtus eurų.

Comments are closed.