Egzotinės kelionės į Seišelius

silder-seychellesEgzotinės kelionės į Seišelius žavi visus – juk tai patirtis, kurios nenorėtų praleisti nei vienas. Tad persikelkime į šią rytų Afrikos salų valstybę Indijos vandenyne. Į šiaurės rytus nuo Madagaskaro esantys Seišeliai visus savo lankytojus žavi ne tik nepriekaištingai tvarkingais paplūdimiais, bet ir neapsakomai atpalaiduojančia atmosfera, vietine kultūra.

Indijos vandenyne įsikūrusi Seišelių Respublika yra ypatinga savo nuostabiais ir nepaprastai tvarkingais paplūdimiais. Seišeliai susideda iš 155 salų, tarp kurių yra daugiau nei 60 pačių įvairiausių paplūdimių. Žydras vanduo, švarūs paplūdimiai ir stulbinanti vietovės ekologija leidžia pasimėgauti išskirtine prabanga, poilsiu ir ramybe. Čia patogu pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir pasinerti į visai naują ir daug žadantį svajonių kampelį. Pagrindinėje Mahe saloje galima laisvalaikį leisti ne tik prie jūros, bet, žinoma, ir pačioje miesto dalyje.

Seišelių salose gausu veiklos. Čia galima užsiimti nardymu, įvairiomis sporto šakomis. Naujos patirties ištroškę keliautojai gali pasimėgauti išskirtinėmis šalies ekskursijomis, kurios žada atrasti dar nematytą šalies kultūrą. Kelionės į Seišelius keliautojų nenuvilia ir išskirtiniais miesto patogumais, kur kiekvienas lankytojas gali puikiai praleisti laiką baruose, kavinėse, pramogų kompleksuose ir net kazino. Čia atsiskaityti galima visame pasaulyje priimtomis kredito kortelėmis, o kainos dažnai pateikiamos eurais. Salose patogu ir keliauti, kadangi tam sudarytos itin puikios sąlygos – lengva rasti nakvynę, keltą ir net lėktuvų grafikus bei bilietus.

Tiek jauki salyno atmosfera, tiek jo kultūra žavi ne vieną keliautoją. Čia malonu keliauti po salas, tyrinėti jas, pažinti vietinių gyventojų gyvenimo būdą ir tradicijas. Seišeliai leidžia atsipalaiduoti ir pasijausti saugiai. Kad ir kur apsistotum – visur ir visados su paslaugumu ir nepriekaištingu aptarnavimu pasitiks darbuotojai. Seišeliuose galima užsisakyti ekskursiją, taip pakeliauti ir geriau pažinti kraštą, jį supančią gamtą, jos išskirtinumą.

Taigi, kelionės į Seišelius leidžia patirti egzotišką malonumą toli nuo namų. Tai puikus kampelis ieškantiems poilsio ir patogumo. Jauki ir nepaprastai ekologiška gamta leis atitrūkti nuo kasdienybės ir pamiršti visą rutiną, patiriamą nuobodžioje kasdienybėje. Seišelių Respublika pasirūpins turiningai praleistu laiku ir gera emocijų doze.

This entry was posted in Poilsinės kelionės Afrikoje. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *