Poilsinės kelionės į Tailandą

Historic-House-ThailandTailando kurortai Pataja, Puketo sala ir kiti – tai vietos į kurias veržiasi egzotinių kelionių ir poilsio pasiilgę keliautojai. Dažniausiai poilsinių kelionių metu turistai neapleidžia ir Bankoko.

Norintiems pailsėti Tailande rekomenduojami šie kurortai:

  • Pataja – bene žinomiausias Tailando kurortas, kuriame nėra turistinio sezono – jis vyksta ištisus metus. Tai yra naktinis kurortas, kuriame svarbu vaidmenį užima pėsčiųjų gatvė (angl. walking street) su Go Go barais. Patajoje yra vietų ir aktyvesnį poilsį mėgstantiems turistams: kartingo trasa, golfo laukai, zoologijos sodai, siūloma nardyti. Taip pat siūloma aplankyti: Didžiojo Budos kalną, krokodilų, gyvačių, dramblių, tigrų fermas, į koralų salas galima išplaukti laivu, kurio visas dugnas stiklinis.
  • Puketas (Puketo sala) – tai didžiausia sala Tailande, labai mėgstama europiečių. Saloje tropinės džiunglės, miškai, puikūs paplūdimiai. Bene kasdien yra rengiamos ekskursijos į vietinius kaimelius. Į salą (šiaurėje) kartą per metus išlipa didieji jūros vėžiai, kurie deda kiaušinius. Norintiems egzotiškų įspūdžių siūloma pajodinėti drambliais džiunglėse. Galima nuvykti ir į negyvenamą salą.
  • Cha-am – tai kurortas vos pora valandų kelio nuo Bankoko, kuriame įspūdingo ilgio balto smėlio paplūdimys. Faktiškai tai miestas turistams – išvystytos pramogos keliautojams, vyrauja paslaugos.
Tailandas nėra tik kurortų kupina valstybė, tad norintiems sužinoti daugiau apie Tailando kultūrą siūloma daug ekskursijų.

Kelionės į Tailandą kaina – nuo 4000 Lt.

This entry was posted in Poilsinės kelionės Azijoje and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *