Kelionė į Maljorką – Rojų Žemėje

N1339053429_es-calgi-des-moro-rsryirrryosorintiems pailsėti prie Viduržemio jūros siūloma aplankyti vadinamąjį rojų Žemėje. Tai Ispanijai priklausanti visame pasaulyje žinoma ir vertinama sala – Maljorka.

Ką veikti Maljorkoje?

Maljorkoje veiklos užteks bene kiekvienam keliautojui. Kelionės į Maljorką patrauklios tuo, jog vasaros nelietingos ir karštos, o žiemos gana vėsios, tad karščio nemėgstantys keliautojai Maljorką gali aplankyti artėjant žiemai. O ir paplūdimiai įvairūs – galima rasti ir plačių smėlio paplūdimių, ir tarp uolų esančių nuošalių nedidelių paplūdimių.

Norintiems ne tik pailsėti, bet ir kažką sužinoti yra siūloma ne viena ekskursija. Viena įdomesnių, kelionė į povandeninį NEMO laivą. Ne ką mažesnį įspūdį palieka ir kelionė į senovinį miestelį Valdemosą, kuriame ne tik architektūriniai pastatai, bet ir miestelio vienuolynas.

Mėgstantiems kelionės metu įsilieti į kitų šalių naktinį gyvenimą siūlomi Maljorkos naktiniai klubai: Tito’s, Abraxas, Luna, Riu Palace ir kiti. Azartinių lošimų mėgėjams – Casino de Mallorca.

Keliautojams, norintiems pramoginių ekskursijų – Auto Safari Zoo. Kelių kilometrų trasa, įveikiama automobilių, skirta susipažinti su gyvūnais. Jei gyvūnai nedomina, tačiau norite aktyvaus poilsio – golfo klubai, nardymas ir kitų pramogų siūlytojai lauks Jūsų išskėstomis rankomis.

This entry was posted in Poilsinės kelionės Europoje and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *