Brangiausi pasaulio viešbučių kambariai

item2.size_.westin-excelsior-rome-italy-106727-3Dažniausiai kalbame apie galimybę sutaupyti kelionės metu, tačiau ne visose kelionėse ir ne visiems keliautojams svarbiausia pinigai. Todėl šį kartą ne tiek siūlydami, kiek norėdami paganyti akis aprašysime 15 brangiausių pasaulio viešbučių kambarių.

Jei suplanuosite kelionę į tolimąjį Honkongą už 36 tūkstančius litų nakčiai galėsite apsistoti prezidentiniame numeryje Intercontinental viešbutyje. Viešbutis garsėja kaip vienas geriausių Azijoje, kuriame siūloma daugiau nei 200 kvadratinių metrų terasa, nesibaigiantis stogo baseinas ir Jacuzzi su vaizdu į Viktorijos uostą bei Honkongo salą. Taip pat, didžiulis miegamasis, valgomasis, vonia ir net privatus sporto klubas su panoraminiu vaizdu į uostą.

Viešbutis siūlo pasivažinėjimus prabangiais automobiliais, tokiais kaip Rolls Royce Phantom, Bentley ir kt.

Keturioliktoje vietoje puikuojasi Stambule esantis sultoninis kambarys Ciragan Palace Kempinski viešbutyje Stambule, Turkijoje. Viena naktis šiame kambaryje paplonintų kišenę daugiau nei 40 tūkstančių litų. XVI amžiuje iš medžio pastatytas viešbutis vėliau buvo perstatytas iš marmuro. Viešbučio lankytojų sąrašas labai įvairus, kurį puošia tokios žymios pavardės kaip Uma Turman, Giorgio Armani, princas Čarlzas.

Viešbučio svečiams ypatingos paslaugos: privatus liokajus, prabangus sietynai, senoviniai baldai ir piešiniai. Gyvenant tokiame viešbutyje galima pasijusti sultonu.

47 tūkstančius litų tektų sumokėti už naktį Ritz-Carlton viešbučio brangiausiame kambaryje Maskvoje. Nors kelionės į Rusiją metu galima rasti viešbutį ir už mažiau nei porą šimtų litų, tačiau jis toli gražu neprilygtų šiam. Ritz-Carlton brangiausiame kambaryje langai yra nuo pat grindų iki lubų, o vaizdas į Raudonąją aikštę, Kremlių, šv. Bazilio katedrą ir kitas Rusijos įžymybes tikrai vilioja prabangios kelionės metu rinktis būtent šį viešbučio kambarį.

Už karališkuosius apartamentus Burj Al Arab viešbutyje tektų susimokėti 49 tūkstančius litų. Bure vadinamą viešbutį Dubajuje (JAE) teko girdėti daugumai, tai bene garsiausias iš prabangių viešbučių visame pasaulyje. Karališkieji apartamentai išsidėstę per du aukštus, juose galima mėgautis sūkurine vonia.

Vienuoliktoje vietoje Paryžiuje esančio viešbučio Hotel Four Seasons (George V) karališkieji kambariai, kuriuose privačios terasos nuo kurių atsiveria gražūs vaizdai. Kambariuose antikiniai baldai, didžiulės vazos ir kitais prabangos elementas. Nakties kaina beveik 65 tūkstančiai litų.

Dešimtuką pradeda Atlantis viešbučio, esančio Bahamuose, 10 kambarių apartamentai. Tai apartamentai, kuriuose beveik viskas blizga auksu: nuo sofų iki žvakių. Apartamentuose, kurie yra beprotiškai dideli, yra net ir fortepijonas. Tiesa, kelionei į Bahamus išleidę beveik 10 tūkstančių litų papildomai virš 65 tūkstančių litų turėsite skirti nakčiai šiuose apartamentuose.

Gerokai mažiau aukso tačiau brangesni apartamentai Ritz-Carlton viešbutyje Tokijuje yra net 300 kvadratinių metrų ploto. Už tokį plotą atitinkamai ir reiktų susimokėti. Sąskaita už vieną naktį viršytų 69 tūkstančius litų. Pagyvenę savaitę galėtumėte įsigyti  panašaus ploto gyvenamąjį namą Vilniuje.

Aštuntoje vietoje esantys viešbučio Westin Excelsior Villa la Cupola apartamentai įrengti taip, jog primintų senovės Romos laikus. Už marmuru, freskomis ir vitražais puoštus apartamentus tektų atseikėti virš 78 tūkstančių litų. Tiesa, į kainą įeina ir privatus SPA, sauna, sūkurinė vonia, įspūdinga terasa ir kiti malonumai.

Jei kelionės į Italiją, o tiksliau Sardinijos salą, metu nesugalvosite, kur prabangiai apsistoti – už 86 tūkstančius litų galėsite pernakvoti prezidentiniuose apartamentuose Cala di Volpe viešbutyje. Viduržemio jūros apartamentuose rasite net nuosavą baseiną, ką jau kalbėti apie kitus malonumus.

Karališka vila Grand Resort Lagonissi Atėnuose – šeštoje brangiausių apartamentų sąrašo vietoje. Privatus liokajus, privatus virėjas ir net pianistas. Viskas, ko reikia tik spragtelėti pirštu šiuose trijų miegamųjų apartamentuose. Baseinas viduje ir baseinas lauke, privatus paplūdimys ir masažas – puiki vieta atsipalaiduoti per naktį išleidžiant 90 tūkstančių litų.

Penketuką pradeda Las Vegase esanti Hugh Hefner Sky Villa Palms Resort. Už naktį prabangiuose apartamentuose 93 tūkstančiai litų. Besisukiojanti lova, baseinas su garsiuoju Playboy logotipu – triušiu ir daugiau nei 800 kvadratinių metrų 3 miegamųjų kambarių apartamentai skirti labai sėkmingam Las Vegaso lošėjui.

Jei planuosite kelionę į Kanus, ypač per Kanų festivali, prisiminkite mansardinius apartamentus Martinez viešbutyje. 98 tūkstančius kainuojanti naktis, į kurios kainą įskaičiuoti du miegamieji, du vonios kambariai, su turkiškomis procedūromis (hamamas), dušas, SPA. Specialiai Jūsų akims – terasa su vaizdu į Kanų įlanką.

Bronzinio medalio ir 110 tūkstančių litų verta naktis Four Seasons viešbučio apartamentuose Niujorke. 400 kvadratinių metrų skirtų Jums, 360 laipsnių Manheteno dangaus Jūsų akims, devyni kambariai Jūsų kojoms ir desertas Jūsų mintims – kas minute iš Jūsų sąskaitos išeinantys 75 litai už nakvynę šiuose apartamentuose (nakties kaina – 110 tūkstančių litų).

Kelionės į Indiją metu, jei lankysitės Džaipure (dar vadinamu rožiniu miestu), pamąstykite apie 118 tūkstančių litų vertės nakvynę prezidentiniuose The Raj Palace Hotel apartamentuose. Beveik 1500 kvadratinių metrų ploto auksu dekoruoti apartamentai išsidėstę per keturis viešbučio aukštus ir yra vieni didžiausių Azijoje. Šie apartamentai puikiai tinka norintiems pasigrožėti D
Didžiausią sumą, net 170 tūkstančių litų, iš Jūsų banko sąskaitos už vieną naktį paimtų President Wilson viešbučio darbuotojai. Karališki apartamentai puikiausia vieta tiems, kurie nori būti užtikrinti dėl savo saugumo. Durys ir langai – neperšaunami, o apartamentai nuolat saugomi.žaipuro miestu besimaudant privačiame baseine ant stogo ar norintiems turėti privatų muziejų.

Iš apartamentų atsiveria panoraminiai vaizdai į Ženevos ežerą, o pačiuose apartamentuose – fortepijonas, privati biblioteka, biliardo stalas.

This entry was posted in Viešbučiai and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *