"Bluetooth" Ir Garso Imtuvas, Siųstuvas V5.0 Belaidžio Garso Dongle RCA 3.5 mm Jack Aux 3 in 1 Adapteris, skirtas Namų TELEVIZIJA, Ausinių PC Automobilį

€4.79 €3.60 Nemokamas pristatymas

Žymos: Bevielio Ryšio Adapteris, Buitinė Technika, Pigiai Bevielio Ryšio Adapteris, Aukštos Kokybės Buitinė Technika, Bevielio Ryšio Adapteris.

Yra sandėlyje

Aprašymas

 • Paramos Apt-x: No
 • Funkcija: NĖRA
 • Garso Takelio: Dvigubas
 • Aukštos Raiškos Palaikymo: NĖRA
 • Sąsaja: 3.5 mm
 • Funkcijos G: PK B6 KN321 KN319 "bluetooth" siųstuvas
 • Modelio Numeris: 3 IN 1 "Bluetooth" Siųstuvas-Imtuvas
 • WIFI Standartą: NĖRA
 • Parama AAC: No
 • funkcijų D: "Bluetooth" Adapteris, skirtas TV
 • Prekės Pavadinimas: VAORLO
 • savybės B: "Bluetooth" Adapteris, skirtas TV Ausines
 • Belaidžio Tipas: "Bluetooth"
 • Parama Atminties Kortelės: No
 • Kiekis: GARSO
 • funkcijos: "Bluetooth" Siųstuvas-5.0 3.5 mm
 • funkcijos C: Garso Bluetooth Imtuvas
 • Parama: Paramos Dropshipping Didmeninė ir Lašas Laivas
 • funkcijos E: "Bluetooth" Siųstuvas, TELEVIZIJOS
 • Pakuotė: Taip
 • funkcijų F: Belaidis Siųstuvas

ZF-360 yra "Bluetooth" siųstuvas-imtuvas sukurtas su naujausiomis "Bluetooth" versija 5.0. Šis produktas gali būti naudojamas kaip "Bluetooth" garso siųstuvas belaidžiu būdu perduoti garsą iš TV ir kitus garso šaltinius į "Bluetooth" ausines arba "Bluetooth" garsiakalbiai (kompiuteriuose, ir "Android" sistemoms). Pagal remti tiesiogiai perduodami garso ir duomenų perdavimo linijas, be būtinybės prijungti 3.5 mm audio kabelis). Ji taip pat gali būti naudojamas kaip "Bluetooth" ir garso imtuvas akimirksniu paversti laidinio garsiakalbis į "Bluetooth" garsiakalbį, išlaisvinant jus iš pančių kabelių ir mėgautis belaidžiu muzikos.

Naudojimo Instrukcija:

1) Siųstuvas režimas a) Prijunkite garso sąsaja pažymėta 'TX' į audiosource prietaisų (TELEVIZORIŲ, kompiuterį, radiją, MP3, ir kt.) su 3.5 mm audio kabelis. b) Įjunkite perjungti jungiklį į 'TX' pusėje, ilgai paspauskite "Power" mygtuką 2 sekundes pradėti, ir raudona lemputė bus mirksi lėtai. c) Įjunkite "Bluetooth" gauna prietaisą, su kuriuo norite sudaryti porą, ir įveskite "Bluetooth" poravimo režimas. Adapterio bus automatiškai sujungti su juo ir raudona lemputė liks po ryšys. Pastaba:'+, ' - ' ir 'Power" mygtukus negalioja šiuo režimu. 2) PC siųstuvas režimas a) Prijunkite USB įkrovimo lizdas ir kompiuterio USB prievadą su USB duomenų kabeliu. b) Įjunkite perjungti jungiklį į 'TX' pusėje, ilgai paspauskite "Power" mygtuką 2 sekundes pradėti, ir raudona lemputė bus mirksi lėtai. c) Įjunkite "Bluetooth" gauna prietaisą, su kuriuo norite sudaryti porą, ir įveskite "Bluetooth" poravimo režimas. Adapterio bus automatiškai sujungti su juo ir raudona lemputė liks po ryšys. Pastaba: "+ " mygtuką: šalia kelio (paspauskite), tiesiog galite valdyti muzikos grotuvą; '-' mygtukas-ankstesnė daina (paspauskite), tiesiog galite valdyti muzikos grotuvą; "Power" mygtuką: pause/resume muzikos (paspauskite),tiesiog galite valdyti muzikos grotuvą. (šiuo režimu, ' + '' - ' mygtuką, negali valdyti garsumą ofthe kompiuterių sistemos.) 3) Imtuvo režimas a) Prijunkite garso sąsaja pažymėtas žodžiais "RX", kad unbluetooth įjungtas garsiakalbis arba lrį su mikrofonu su 3,5 mm garso kabelį. b) Įjunkite perjungti jungiklį į "RX' pusėje, ilgai paspauskite "Power" mygtuką 2 sekundes pradėti, ir jūs išgirsite eilutę "Bluetooth" imtuvo režimas", ir mėlyna indikatoriaus lemputė bus mirksi lėtai. c) Įjunkite telefono "Bluetooth" funkcija, ieškoti ir prisijungti prie "Bluetooth" prietaiso pavadinimu "ZF-360", ir mėlyna indikatoriaus lemputė liks po ryšys. Pastaba: "+ " mygtuką: šalia kelio (paspauskite), garsinimo(paspauskite ir laikykite);'-' mygtukas-ankstesnė daina (paspauskite), tomas žemyn(paspauskite ir laikykite); "Power" mygtuką: pause/resume muzikos (spaudoje).

Prisijungti Klausimas:

Automatinis ryšys---Po to, kai produktas yra įjungtas, jis bus automatiškai sujungti paskutinį kartą prijungto prietaiso, ir jei jis nėra prijungtas per 3 iki 5 sekundžių, jis bus automatiškai įrašyti paieškos porą statusą. Atjungimo---Kai "Bluetooth" funkciją, kad mobilusis telefonas yra išjungtas arba "Bluetooth" nėra ryšio asortimentą, imtuvas automatiškai įveskite porą narė laukti ryšį. Jei jis nėra prijungtas prie bet kokio prietaiso per 5 minutes, imtuvas automatiškai išsijungia. Re-ryšys---prijungto valstybės, paspauskite " + " ir " - " mygtukus tuo pačiu metu, balso pranešimus, 'Atsijungti', raudonos ir mėlynos lemputės mirksi pakaitomis, imtuvas laukia ryšys;ne šį kartą, paspauskite " + " ir " - " mygtukus tuo pačiu metu,jūs galite iš naujo -prijunkite prietaisą, jūs tiesiog atjungtas. Pastaba: 1) be vairuotojo reikia kai naudojate kompiuteryje. 2) Jei yra eilutę, kad prietaisas negali būti pripažintos, perduodant garsą kompiuteryje, tai reiškia, USB port nėra tinkamai prijungtas. 3) nereikia naudoti 3.5 mm audio kabelį, kai perduoti garsą iš kompiuterio su USB duomenų kabeliu. 4) Kai naudojate USB duomenų kabelį perduoti garsą kompiuteryje, tūris kompiuterinė sistema gali būti koreguojama, tik tūrio atkūrimo programinės įrangos (muzikos grotuvas,vaizdo grotuvas), arba "Bluetooth" garsiakalbį ("Bluetooth" laisvų rankų įranga) canbe pakoreguoti. 5) Šis prietaisas nepalaiko balso ryšių arba balso assistantfunctions.

Techniniai duomenys:

Modelis: ZF360 "Bluetooth" versija: Bluetooth V5.0+EDR "Bluetooth" profilius: AVRCP(imtuvo režimas) tik, A2DP Įvesties parametras: 5V 1A Įkrovimo jungtis: Micro USB Imtuvo režimą žaidimo laikas: 10 valandų Siųstuvas režimas žaidimo laikas: 7 val. Įkrovimo laikas: 1 valanda Darbinis atstumas: 10-15m

Pakuotės Turinys:

1x ZF360 5.0 "Bluetooth" Adapterį 1x 3.5 mm Aux Kabelis 1x Įkrovimo Laidas 1x Naudotojo Vadovas 1x Mažmeninė pakuotė

pakuotė

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Reitingas: 4.67 out of 5 (3 votes)

5
El Damek 2020-10-27

It works perfectly, and it's arrived in 8 days.

4
Olga Grigorievna 2020-12-03

I still can't prove it but it's come in time

5
Napoli422 2020-10-04

Everything ok. And it works correctamenre and connects fast though I wanted to use it with mucrophone headphones and to transmit and receive it's not worth it at the same time.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas