PK APC Patchcord 1m 15m optinio pluošto Pleistras laido 2.0 mm PVC G657A Pluošto Jumper Simplex SM FTTH Optinis Kabelis fibra optica

€0.83 Nemokamas pristatymas

Žymos: Optinio Tinklo Įranga, Mobiliųjų Telefonų Ir Telekomunikacijų, Pigūs Optinio Tinklo Įranga, Aukštos Kokybės Mobiliųjų Telefonų Ir Telekomunikacijų, Optinio Tinklo Įranga.

Yra sandėlyje

Aprašymas

  • Pluošto Kabelis: G657A
  • Ilgis: 1m to 15m
  • Bangos ilgis: 1310/1550
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Jungties Tipas: SC/APC
  • Prekės Pavadinimas: Uv spinduliuotė
  • Jungtis: PK APC SC APC
  • Įterpties Nuostoliai: Ne daugiau kaip 0,3 dB
  • dydis: 2.0mm
  • Pluošto Režimas: SMF 9/125um
  • Tipas: Simplex

PK APC Optinio Pluošto Patchcord 2.0 mm PVC G657A

Tai 9/125 OS2 vienos rūšies optinio pluošto kabelis idealiai tinka prisijungimas 1G/10G/40G/100G, "Ethernet" jungtys. Jis gali gabenti duomenis iki 10km prie 1310nm, arba iki 40km prie 1550nm

Specifikacija

Produkto Renginiai

Į optinio pluošto kabelis yra pramonės standartas, degumo įvertinimas PVC striukė ir simplex pluošto jungtis, kuri atitinka EIA/TIA 604-2 didelės spartos kabelių tinklai.

QC Kontrolės Prietaisai

Mes yra skirta teikti vartotojams su neįvykdyti, standartus atitinkančių produktų ir paslaugų

Sertifikatas

.

Pakuotė

Po Pardavimo Paslaugos

1,Visi daiktai turi 1 metų garantiją. Jei jūsų pirkimo neatitinka kokybės, tinkamumo, ar atitinka aprašymą, prašome susisiekti su mumis per 7 dienas nuo gavimo. Galime užtikrinti, kad jūsų problema yra išspręsta 2,Už Neteisėtai parduotus daiktus, mes pasirūpinsime teisingą elementus ir grąžinti visus mokėjimo 3,Dėl nekokybiškų daiktų, prašome atsižvelgti į nuotraukas ar vaizdo įrašus, mes išsiųsti arba grąžinti po patvirtinimo

Už didmeninę kainą, sąraše, susisiekite su [email protected]

pakuotė

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Reitingas: 5 out of 5 (2 votes)

5
Pes Masculinos 2020-12-17

Well reçu

5
Pot22iec 2021-01-14

Product as described. Long 86 days to be delivered in Portugal.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas