Mikro Mini USB USB A Male USB 2.0 3.0 Female USB B Jungtis Sąsaja 2.54 mm CINKAVIMAS PCB Konverteris Adapteris Breakout Valdybos

€0.17 Nemokamas pristatymas

Žymos: Jungtys, Šviesos Ir Apšvietimas, Pigūs Jungtys, Aukštos Kokybės Šviesos Ir Apšvietimas, Jungtys.

Yra sandėlyje

Aprašymas

  • Modelio Numeris: USB DIP
  • Įtampa: 24V
  • Prekės Pavadinimas: midijos

Q1:Kokia paslauga ar turite? Mes teikiame galutinio sprendimo, įskaitant RD, PCB gamyba, SMT, bandymai ir kitos pridėtinės vertės paslaugos. Q2:Kokie yra pagrindiniai produktai jūsų PCB/PCBA paslaugas? Mūsų PCB / PCBA paslaugos yra daugiausia dėl pramonės šakose, įskaitant Sveikatos, Automobilių, Energetikos, Matavimas / išlaikymo nustatymas Matavimų, Elektronikos prekės. Q3:Galime tikrinti kokybę gamybos metu? Taip, mes esame atvira ir skaidri kiekvienam gamybos procesas nieko slėpti. Mes laukiame klientų apžiūrėti mūsų gamybos procesą ir patikrinkite, ar namas. Q4:Kaip galime užtikrinti, kad mūsų informacija neturėtų leisti trečiosios šalies, pamatyti savo dizaino? Mes pasirengę pasirašyti NDIF poveikį, pagal kliento pusėje vietos įstatymą ir pažadėjo išlaikyti klientų duomenų aukšto lygio konfidencialia. 5 klausimas:Kas failų, reikalaujama, kad gauti citata iš jūsų? Dėl PCB citatos, pateikite Gerber / duomenų failus ir nuoroda susijusius techninius reikalavimus, taip pat bet koks specialus reikalavimas, jei turite. Už PCBA citatos, pateikite Gerber / duomenų failus, taip pat BOM (bill medžiagų), ir jei jums reikia mums daryti funkcijos tyrimų, taip pat prašom pateikti bandymų instrukcija/procedūrą. K6:Kas yra standartinis pristatymas laikotarpiu? Pristatymo sąlygos EXW, FCA, FOB, DDU ir kt. yra visi prieinami grindžiamos kiekvienos citata. Q7:Kaip ilgai užtruks PCB citata? Paprastai 12 valandų 48 valandas, kuo greičiau gauti vidaus inžinierius įvertinti patvirtinimo. Q8:Ar turite kokių nors mažiausias užsakymo kiekis (MOQ) reikalavimas? Ne, mes neturime MOQ reikalavimas, mes galime paramą savo projektams, prasidedantiems nuo prototipai masė kūrinius.

pakuotė

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Reitingas: 5 out of 5 (4 votes)

5
6pm10suc 2020-10-07

Consolidation delivery in three weeks with full tracking. To the quality of shawls there are no complaints, soldering quality. I'm happy with the purchase, I recommend.

5
Genebigdog38 2020-11-03

All right came pretty fast, thanks to combined shipping. Little more to describe about this product

5
Rafaela Nnn 2020-10-05

To Mo in 55 days. Flux is not washed off, otherwise everything is fine.

5
Nika3451 2021-01-28

I recommend the store, as the seller quickly packed and sent the product.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas